Albany Falcons
Albany Academy Cadets
Amsterdam Rams
Averill Park Warriors
Ballston Spa Scotties
Berlin Mountaineers
Berne-Knox-Westerlo Bulldogs
Bethlehem Eagles
Burnt Hills Spartans
Cairo Durham Mustangs
Canajoharie-Fort Plain
Catskill Cats
Christian Brothers Academy
Cobleskill-Richmondville Bulldogs
Cohoes Tigers
Colonie Raiders
Columbia Blue Devils
Corinth Tomahawks
Coxsackie-Athens Indians
Draper Vikings
Duanesburg Eagles
Fonda-Fultonville-Johnstown Braves
Galway Golden Eagles
Glens Falls Indians
Gloversville Huskies
Granville Golden Horde
Green Tech Soaring Eagles
Greenville Spartans
Guilderland Flying Dutchmen
Hadley Luzerne-Lake George War Eagle
Hoosick Falls Panthers
Hudson Blue Hawks
Hudson Falls Tigers
Ichabod Crane Riders
Johnstown Sir BIlls
La Salle Institute Cadets
Lansingburgh Knights
Linton Blue Devils
Maple Hill Wildcats
Mechanicville-Stillwater Warriors
Mekeel Christian Academy Lions
Mohonasen Warriors
Mont Pleasant Red Raiders
Niskayuna Silver Warriors
Philip Schuyler
Queensbury Spartans
Ravena-Coeymans-Selkirk Indians
Rensselaer Rams
Salem Generals
Salem-Cambridge
Saratoga Springs Blue Streaks
Schalmont Sabres
Schenectady Patriots
Schoharie Indians
Schuylerville Black Horses
Scotia Glenville-Galway Tartans
Shaker Bison
Shenendehowa Plainsmen
South Glens Falls Bulldogs
Stillwater Warriors
Taconic Hills Titans
Tamarac Bengals
Voorheesville Blackbirds
Warrensburg Burghers
Waterford-Halfmoon Fordians
Watervliet-Cohoes Cannoneers
Whitehall Railroaders

Contact CNYWrestling.com • john@cnywrestling.com • Fax: (516) 277-0028 • Search CNY

 

 

 

This website brought to you by the Friends of Seciton 2 Wrestling. Donations appreciated.

 


 
Wednesday, December 1
Niskayuna @ Ballston Spa
Shaker @ Bethlehem
Averill Park @ Shenendehowa
Colonie @ Schenectady
Columbia @ Saratoga Springs
Burnt Hills @ Guilderland
Hudson Falls @ Whitehall
Queensbury @ Warrensburg
 
Thursday, December 2
Canajoharie-Fort Plain @ Dolgeville
Taconic Hills @ Catskill
Cobleskill-Richmondville @ Albany Academy
Corinth @ Glens Falls
Granville @ Mechanicville-Stillwater
Maple Hill @ Greenville
Lansingburgh @ Ichabod Crane
Schalmont @ Ravena-Coeymans-Selkirk
 
Friday, December 3
Clyde Cole Invitational
 
Saturday, December 4
Bethlehem Round Robin
Bill Andersen Memorial Tournament
Columbia Blue Devil Round Robin
Mohonasen Invitational
Ballston Spa Duals
 
Tuesday, December 7
Berne-Knox-Westerlo Multi-Meet
Averill Park @ Shaker
Berlin @ Coxsackie-Athens
Hoosick Falls @ Duanesburg
 

Send Milestones to john@cnywrestling.com


 

December 5th
 
December 12th
 
December 19th
 
December 23rd
 
January 9th
 
January 16th
 
January 23rd
 

Alfred State Pioneers
Army West Point Cadets
Binghamton Bearcats
Brockport State Golden Eagles
Buffalo Bulls
Castleton Spartans
Columbia University Lions
Cornell Big Red
Cortland State Red Dragons
Hofstra Pride
Hunter College Hawks
Ithaca College Bombers
Jamestown Jayhawks
Long Island University Sharks
Nassau Community College Lions
New York University Bobcats
Niagara Community College
Oneonta State Red Dragons
Oswego State Lakers
RIT Tigers
Sullivan Generals
US Merchant Marine Academy